Dönüşüme sizde başlayın.

  WHATSAPP   OFİS   GSM   MAİL

e-Fatura sistemine erişim

e-Fatura uyumu bulunan AKINSOFT WOLVOX 8 programı ve AKINSOFT'un özel entegratör olarak çalıştığı, Digital Planet ve EDM Bilişim aracılığı ile sağlanmaktadır.

Teknolojinin ilerlemesi ile her geçen gün dijitalleşen dünyada iş dünyası da dahil olmak üzere, teknolojik yeniliklerin kullanımı hayatımızın her alanında yerini almaya başladı. Bilgisayar ve internet kullanımının yaygınlaştırılması, online imza kullanımı, işlemlerin ortak bir ağ üzerinden gerçekleştirilmesi vb. işlemlerin artışı ile birlikte, Kamu kurumları ve özel sektör kuruluşları bu bilgi ve hız dünyasında tüm hizmetleri şeffaflaştırarak işlemlerini güvenilir bir şekilde yapabilme imkanına kavuşuyor. Kağıt, iş gücü ve zaman tasarrufu sağlayabiliyorlar. Daha önce büyük işletmeler ile sınırlı olan e-dönüşüm artık küçük işletmeleri de içine alan, genel bir dönüşüm sürecini ifade etmektedir.
Tabiki. e-Fatura sistemine geçiş aşamalarında aklınıza takılan hususlarda bizden bilgi alabilir veya sürecin uzman personellerimiz tarafından yürütülmesini istiyorsanız bize talepte bulunabilirsiniz.

İletişim bilgilerinizi bırakınız, biz sizi arayalım.

İletişime Geçin