Creative Tasarım Modern Yapı Responsive Uyumluluk Tabiki bu kadar değil !

Yapılması gereken çok işimiz var.
Daha fazla gecikmeden başlayalım.
Rakiplerinizden geri kalmayın !

Web siteniz nasıl olmalıdır ?


Tüm cihazlara uyumlu çözünürlükte olmalıdır. Tabiki en önemlisi Mobil uyumluluğu.. Sitenizin Arayüzü anlaşılabilir olmalı, Ziyaretçiye kullanım kolaylığı sağlamalıdır. Geniş bir içeriğe sahip iseniz; Yönetim Paneline ihtiyacınız var demektir. Arama motorlarında yerinizi alabilmeniz için, SEO Altyapısı ile hazırlanmalıdır. Hazırsanız, gelin birlikte karar verelim !

Cihazlara uygun çözünürlük

Ziyaretçi web sitenize Bilgisayar, Tablet, Mobil v.b. cihazlar üzerinden erişebilir. Bu nedenle sitenize hangi cihazdan erişildi ise, o cihaza uygun çözünürlükte açılması, ziyaretçilerin sitenizde kalma süresini artıracaktır.

Mobil (Responsive) uyumluluk

Günümüzün büyük bir çoğunluğunu artık telefon kullanımı ile geçiriyoruz. Dolayısıyla ürün araştıracağımız zaman bilgisayarlar yerine telefonlarımızı tercih ediyoruz. Bu nedenle sitemizin Mobil uyumlu olması bize dönüşleri artıracak önemli etkendir.

Kullanım kolaylığı

Ziyaretçilerinizin sitenizde kalma süresini artırmanız için en önemli etken, site arayüzünün kullanım kolaylığı sağlaması ve yazılan içeriğin net olması gerekir. Karmaşık içerik ziyaret süresini kısaltarak, müşteri kaybınıza neden olur.

Sitenizi kendiniz zenginleştirin!

Geniş bir ürün portföyüne sahipsiniz veya size gelen talepleri hızlı ve kolay bir şekilde takip etmek istiyorsunuz. Hazılayacağımız Yönetim Paneli sayesinde bize ihtiyaç duymadan sayfalarınızı güncelleyip, siparişlerinizin takibini yapabilirsiniz.

Arama motorlarına uygunluk

Günümüzde sormak istediğimiz her şeyi arama motorlarına soruyoruz. Özellikle; Google ve Yandex bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, Web sitenizin alt yapısı hazırlanırken SEO alt yapısına uygun şekilde hazırlanması çok önemlidir.

İşletme hesapları

Web sitenizin oluşumu ve yayın sürecinden sonra sektörünüze uygun şekilde sosyal medya hesapları, google işletme hesabı, linkedin v.b. hesapların açılması ve aktif kullanımı şirketinizin kurumsal kimliği ve popüleritesi açısından önem taşımaktadır.Cihazlara uygun çözünürlük nedir ?


     

Günümüz teknolojisinde ziyaretçilerinizin web sitenize erişim sağlayabileceği birçok yol bulunmaktadır. Bazen ofislerindeki Masaüstü Bilgisayarları üzerinden, bazen dışarıda herhangi bir noktadan Dizüstü Bilgisayarları üzerinden veya yakınındaki Tablet Cihazları üzerinden, çoğu zamanda Mobil Cihazları üzerinden erişim sağlayabilirler. Burada dikkat edilmesi gereken nokta; ziyaretçimizin web sitemizde dolaşırken sitemizin "Hangi cihaz üzerinden erişim sağlandıysa" ekran çözünürlüğünün cihaza uygun hale getirilerek, görüntülenebilmesi sağlanmalıdır. Bu olmadığı takdirde ziyaretçimiz istediği bilgiye net olarak ulaşamayabilir, ekranı devamlı sağa sola aşağı yukarı kaydırması kaçılnılmaz hale gelebilir. Bu durumda, verilere rahat ulaşamadığı için sitemizi terk edecektir. Potansiyel bir müşteri kaybına uğradığımız söyleyenebilir.Responsive Web Tasarım nedir ?


     

Web sitemizin erişim sağlanan cihaza uygun olarak açılmasının çok önemli olduğunu belirtmiştik. Responsive bölümü de bu konunun "Mobil Cihaz" kısmına hitap eden kesimidir.
Responsive Web Tasarım alt yapısına sahip olan bir web sayfası Android, IOS, Windows Mobile işletim sistemlerine sahip herhangi bir cihaz tarafından açıldığında, telefonun ekran çözünürlüğüne göre uyarlanarak görüntülenir. Böylece, ziyaretçilerimize ve potansiyel müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlamış olup, web sitemiz içerisinde istenilen veriye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamış oluruz.Anlaşılabilir Arayüz ve Kullanım Kolaylığı


     

Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımız için önemli noktalardan bir tanesi de sitemizin içeriğinin sade, net ve anlaşılabilir olması, site içerisinde istediği bilgiye hızlı ve kolay erişebilmesidir.
Web sitenizin tasarım ve alt yapısı planlanırken bütün kullanıcıları düşünerek düşünerek hareket ederiz. 7 den 77 ye her bir birey web sitenize ulaşarak ziyarette bulunurlar. Onlar için en önemli nokta; birkaç tıklama ile aradığına ulaşmaktır. Ekibimiz bu konuyu düşünerek, planlamasını ve hazırlığını ona göre gerçekleştirmektedir.
Potansiyel müşterilerinizi kaçırmayın, üzmeyin ve üzülmeyin !Yönetim Paneli ile Sitenizi Kendiniz Yönetebilirsiniz


         

Geniş içeriğe sahipsiniz, siparişleri veya gelen talepleri işinizi kolaylaştıracak şekilde takip etmeniz gerekiyor. Sitenize devamlı yeni ürünler, yeni sayfalar v.b. eklemeniz veya var olan sayfaları güncellemeniz gerekiyor. Bize devamlı ihtiyaç duymadan işlerinizi halletmek istiyorsunuz. Evet haklısınız, bize ihtiyaç duymaksızın bunları yapabilmeniz mümkün. Sizinle çalışmaya başlamadan önce, yapacağımız görüşmede ilk önce bu konuyu netleştiriyor ve ona göre planlamamızı yapıyoruz.
Yönetim Paneline sahip web yazılım projelerimiz ile birlikte kendiniz sitenizde yer alan bütün içerikleri güncelleyebilir, yeni içerik veya sayfalar ekleyebilirsiniz. Sektörünüz ve işinize en uygun şekilde, MySQL veya MSSQL veri tabanı alt yapısında, PHP veya ASP.NET yazılım dilleri ile projelerinizi hazırlıyor ve işleyişinizi kolaylaştırarak işinize yön veriyoruz.Arama Motoru Optimizasyonu


     

Arama motorları artık ihtiyaç duyduğumuz bir ürünün fiyat karşılaştırması için veya ürün yorumlarına bakmak için, araştırma yapmak istediğimiz bir konu hakkında bilgi edinmek v.b. durumlar için ilk uğrak noktamız olmuş durumda. Özellikle Google, Yandex ve Yahoo arama motorlarını kullanıyoruz. Popüleritesi bu kadar yüksek olduğu için de orada güzel bir yer edinmeniz çok önemlidir. Bizim sunduğumuz hizmet, orada güzel bir yer edinebilmeniz için web sitenizin alt yapısında yapılması gereken optimizasyonları yapmaktır. Google'da 1.olacaksınız, şu kelimede 1.sayfada olacaksınız şeklinde bir söz kesinlikle vermiyoruz. Biz, sizin iyi bir yer edinebilmeniz için yapılması gereken temel durumları uyguluyoruz.Sosyal Medya ve İşletme Hesapları


         

Sektör farkı olmaksızın sosyal medya hesaplarının, günümüzde önemli bir yer edindiğinin farkındayız. Instagram, Facebook, Youtube başta olmak üzere yaptığımız işi açıklayıcı bir şekilde anlatabilecek paylaşımlar, portföyümüzün genişlemesi açısından katkı sağlayabilmektedir. Sosyal medya reklamlarının yanı sıra, Google İşletme Hesabı kanalından yapılan Müşteri Yorumları, firmanız hakkında bilgi edinmek için sizi araştıran ziyaretçiler açısından büyük önem taşımaktadır. Aynı şekilde LinkedIn ile şirketinizin kurumsal sosyal medya ağını oluşturarak, aynı sektördeki firmalar ile etkileşim kurabilir, yeni potansiyel müşteri grubunun size erişimini kolaylaştırarak, portföyünüzün daha fazla tanınmasını sağlayabilirsiniz.Nasıl Çalışmaya Başlıyoruz ?

01/ Karar Verme

Sizi dinliyor, web sitenizin nasıl olması gerektiğine beraber karar veriyoruz.

02/ İş Akışını Planlama

Ekibimiz ile birlikte projenin planlamasını yaparak, web sitenizin akış diyagramını kurguluyoruz.

03/ Projeye Başlangıç

Hazırladığımız demo çalışmasını sunum yaparak, onayınız dahilinde projenin hazırlığına başlıyoruz.

 'ın Parçalarını Birlikte Tamamlayalım..İletişim bilgilerinizi bırakınız, biz sizi arayalım.

İletişime Geçin