Medya Dizayn

2006 yılından günümüze kadar olan süreç içerisinde müşterilerinin taleplerine en uygun kurumsal çözümleri sağlamayı amaç edinmiştir.

Yazılım alanında AKINSOFT® firmasının 12 yıldır bayiliğini yapan firmamız, ERP yazılımlar, Muhasebe yazılımları, e-Ticaret yazılımları, e-Fatura / e-Arşiv / e-İrsaliye / e-Defter çözümleri ve sektörel yazılımlar ile tüm sektörlere uyarlanabilen YERLİ ÜRETİM yazılım çözümleri sağlayabilmektedir.

Her türlü bilgisayar donanım ekipmanlarının tedarik edilmesi ve kurmuş olduğumuz yazılımlara uyumlu hale getirilmesi konusunda da sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Günümüz web algoritmasına uygun SEO uyumlu Responsive Web Tasarım ve Web Yazılım çözümlerimiz ile web sitenizin tüm cihazlara uygun çözünürlükte görüntülenmesini sağlıyoruz.

Yazılım, web tasarım ve donanım çözümlerimizin yanı sıra mail hosting ve kurumsal web hosting hizmetlerimiz ile müşterilerimizin spamsız mail akışını sağlayarak, web sitelerinin kesintisiz ve stabil çalışmasını sağlıyoruz.

ESET ve Avira güvenlik yazılımlarımız ile bilgisayarlarınızı mail yoluyla veya web üzerinden gelebilecek tehditlere karşı koruma altına alıyoruz.

Belgelerimiz

Güncelleniyor.

Verdiğimiz hizmetler

ERP - Muhasebe Yazılımları

CRM, MRP, İnsan kaynakları yönetimi, Ön Muhasebe - Genel Muhasebe Yazılımları, Sektörel Yazılımlar, e-Ticaret Yazılımları, e-Dönüşüm yazılım çözümleri

Bilgisayar Donanım Ekipmanları

Server Bilgisayarlar, Dizüstü-Masaüstü Bilgisayarlar, Mobil Cihazlar, El Terminalleri, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar, Termal Fiş Yazıcıları

Web Tasarım - Web Yazılım

SEO altyapısında hazırlanan, Responsive uyumlu Web Tasarım Çözümleri, Yönetim Panelli Responsive Uyumlu Web Yazılım Çözümleri, Mobil Uygulama Çözümleri

Kurumsal Hosting - Mail Hosting

Türkiye Radore veri merkezinde yer alan kesintisiz ve firewall korumalı sunucularımız ile Mail Hosting ve Web Hosting hizmeti sağlamaktayız.

Güvenlik Yazılımları

ESET ve Avira security yazılımlarımız ile birlikte dış etkenlerden gelebilecek tehlikelere karşı bilgisayarlarınız ve mailleriniz koruma altında

Bulut Yedekleme Çözümleri

NAS Backup cihazlarımız veya Cloud Backup yedekleme çözümlerimiz ile önemli dosyalarınızı farklı bir noktaya veya bulut sistemine senkronize edebiliriz.

İletişim bilgilerinizi bırakınız, biz sizi arayalım.

İletişime Geçin